Tootmise etiketilahendus NICELABEL

NiceLabel Logo NICELABEL on etikettide kujundustarkvara. Erinevateks markeerimisvajadusteks sobivad etiketid on saadaval nii eeltrükituna, kui ka tühjana, kuhu saate ise vastavalt vajadusele informatsiooni peale trükkida kasutades NICELABEL tarkvara.
NICELABEL  võimaldab luua täielikult automaatse süsteemi toodete etiketeerimiseks ja võimaldab liidestaust erienvate ERP lahendustega või sidumist MS EXCEL, MS ACCESS tabelitega mugavaks trükkimiseks. 

Loe lähemalt

Prindi

Ettevõtte tootmise it-süsteemide kaardistamine ja -hooldus

ITHOOLDUS tootmisseadmete hooldusKonkurents ettevõtete vahel on suur. Iga ettevõte soovib oma turundustegevuse tulemusena tarbijale silma paista ning müüa rohkem oma tooteid ja teenuseid. Seda kõike tehes soovitakse olla oma konkurentidest parem ning edukam. Selleks, et olla edukas tuleb jääda kahe jalaga maa peale ja luua seoseid potentsiaalse kliendi peas. 

Ettevõtjate jaoks kõige olulisemaks investeeringuks on tootmisseadmete ja taristu uuendamine.

Arenev tehnoloogia tööstusseadmetes on aga üha tundlikum ning isegi standardite piires lubatud elektrivõrgu häired tekitavad tundlikemates tööstusseadmetes probleeme. Lühikese ja normi piiresse jääva pingekõikumise tõttu võib näiteks jääda seisma trükimasin või peatuda juustutootmine.

Tagamaks tõhusa tootmisprotsessi peavad tehnilise personali töötajad võimaldama seadmetel töötada sujuvalt ja tõrgeteta. Selle saavutamiseks tuleb sobival ajal rakendada hästi läbi mõeldud ja väärtust lisavaid hooldustegevusi ning kaasat tööstuse it-süsteemide hooldamisse ka it-spetsialiste.

Küberturvalisuse teema muutub ettevõtete jaoks aina aktuaalsemaks, kuna pahavara muutub järjest kurjemaks ja selle vastu võitlemine üha raskemaks. Kui ettevõttes on lisaks traditsioonilistele IT-seadmetele ka tootmis- või tööstusseadmeid, on vaja turvata ka neid.

Hea turvalahendus peab tagama võimalikult kõrgel tasemel ründe ennetamise. Kui aga juhtub halvim ja rünnak pääseb perimeetri kaitsest läbi, on vajalik selle mõju kiire analüüs, leviku  kiire ja efektiivne tõkestamine ning võimaliku tekkiva kahju minimeerimine.

Loe lähemalt

Prindi

Infosüsteemide turvameetmete süsteem ISKE

ITHOOLDUS EESTI ISKEISKE on infosüsteemide kolmeastmeline nö. etalonturbe süsteem, mille eesmärk on tagada infosüsteemides töödeldavatele andmetele piisava tasemega turvalisus.

Süsteem on loodud eelkõige riigi ja kohaliku omavalitsuse andmekogude pidamisel kasutatavatele infosüsteemidele ning nendega seotud infovaradele turvalisuse tagamiseks. ISKEt saavad kasutada ka ettevõtted oma organisatsiooni infoturbe eesmärkide saavutamiseks.

ISKE väljatöötamisel ja arendamisel on aluseks võetud Saksamaa BSI (saksa k. Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik) avaldatav infoturbe standard – IT Baseline Protection Manual (saksa k. IT-Grundschutz).

Turvalisus on üks inimeste põhivajadusi ja seega ka üks ühiskonna põhivajadusi. Eriti just meie globaliseerumise, suureneva mobiilsuse ning tööstusriikide aina suurema infotehnoloogiast ja sidesüsteemidest sõltumise ajastul kerkib turvalisuse vajadus aina enam päevakorda.

Pidevalt muutuvad IT süsteemid ja programmid eeldavad kõigilt asjaosalistelt kõrget eneseinitsiatiivi uute teadmiste omandamiseks, mis süsteemi kompetentseks kasutamiseks vajalikud on. Selleks aga võib jääda lokaalsel tasandil töötaval it-töötajal vajaka. 

Paljudel suurtel institutsioonidel on kirjalikult paika pandud turvakontseptsioon ja juhised vastavate turvameetmete rakendamiseks. Pakume lahendusi turvameetmete väljatöötamiseks, kuna enamikes väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes need aga puuduvad.

Loe lähemalt

Prindi

Videojälgimissüsteemi MILESTONE ametlik partner

ithooldus eesti milestone ametlik partnerAlates 01.01.2018 oleme MILESTONE videojälgimistarkvara ametlik partner.

Salvestustarkvara Milestone on maailmas üks juhtivamaid IP-põhiste videohalduslahenduste pakkuja. Milestone videohaldustarkvara põhineb avatud platvormil, mis tähendab, et kolmandatel osapooltel on võimalus luua tarkvarale lisamooduleid ja selle kaudu integreerida seda erinevate teiste süsteemidega. Integreeritud videolahendus näitab ühelt poolt pilti ja teisel pool tegevusi, mida saab filtreerida kas konkreetse tegevuse, tegevuste grupi (mida saab ise luua) või eelseadistatud meetrikate abil.  Lisaks eespool kirjeldatule võimaldab Milestone’i videovalve automatiseerida suurt hulka muid toiminguid.

Milestone ei piira kaamerate valikut. Milestone toetab üle 1000 erineva kaamera.  Sellega saab klient valikuvabaduse ning ei pea piirduma ühe tootja kaameravalikuga, toetatud on põhimõtteliselt kõik IP-kaamerad. Kaamera tootjate ning mudelite andmebaasi täiustatakse pidevalt.

Milestone’i tarkvara töötab standardsel IT-riistvaral (Server koos RAID lahendusega) ja Microsoft Windows operatsioonisüsteemil. Kuna ITHOOLDUS EESTI-l on juba eelnevalt suur teadmistepagas serveri- ja arvutivaldkondade hooldusel ja monitoorimisel, siis siin näeme eelist serverlahenduste integreerimisel ja hooldamisel.

Milestone'i kõik lahendused alates versioonidest 9.0 on jälgitavad ka Android või Apple nutiseadmetest.

Loe lähemalt

Prindi

Live! videopildi kuvamine kodulehel

livevideo5Veebivideoülekannete valdkond areneb kiiresti ning pakub tänasel päeval laialdaselt erinevaid videolahendusi. Veebivideoülekanne kõige lihtsamas ja tavalisemas mõttes tähendab videopildi edastamist nii, et huvilised saavad veebileheküljel jälgida reaalajas mõnda sündmust maailma teisest otsas. 
Voogedastuse korral ei pea meediafaili täielikult oma kõvakettale salvestama enne kui seda saab kasutama hakata kuna andmevood kantakse kliendile üle järk-järgult serverist ning selline lahendus võimaldab kliendil hakata meediafaili kasutama põhimõtteliselt kohe kui andmeid on mõne sekundi jagu puhverdatud. Võib tekkida küsimus, et miks peaks üldse 1280x720 px voogedastuse kõrval olema võimalus vaadata 640x360 px voogedastust. Põhjus seisneb andmete mahus ja vaatajate ühenduskiiruses.

Loe lähemalt

Prindi

Tööstuses koroonatõbise tuvastamine termokaameraga

ITHOOLDUS Koroona termokaamera kalibraatoriga

Seoses koroonaga on saabunud turule palju erinevaid inimeste kehatemperatuuri mõõtmis videokaameraid. Oleme võtnud enda tootevalikusse just sellised termokaamerad.

Inimeste kehatemperatuuri mõõtmise tehnoloogia aitab vältida viirushaiguste levikut, võimaldades kiirelt tuvastada normist kõrgema temperatuuri (PERH, Tallinna lennujaam, Kaubamaja, EV ministeerium, Tallinna Sadam). Tuvastab liikumise pealt!Kontaktivaba mõõtmine on kiire ja täpne. Kaamerad tuvastavad automaatselt inimeste kehatemperatuuri ja kuvavad seda infot reaalajas või saadavad emailiga teate juhile. Temperatuuri mõõtetäpsus on ± 0.3 °C ja võimalik viia kalibraatoriga isegi ± 0.3 °C.

Termokaamera on mõeldud kasutamiseks kõigis kohtades, kus korraga peab viibima suurem hulk inimesi, sellega suudame ennetada haige inimese sattumist tootmisesse, olgu tegu koroona või muu hilisema nakkushaigusega.
Eeskätt on kaamera mõeldud ettevõtetele, kellel on vaja reaalajas töötajate seisundit kontrollida, et potentsiaalselt koroonaviirusesse nakatunud võimalikult kiirelt isoleerida ja sedasi viiruse levikut takistada.

Soovitame paigaldada termokaamera sissekäigu juurde kontorisse. 

Loe lähemalt

Prindi

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.