Arvutid ja serverid

Arvutid ja töökohad

Arvutid ja töökohad

Pakume klientidele tooteid, mis on tõestanud oma töökindlust aastate jooksul terves maailmas ja töötavad aastaid.
Arvuti soetamisel tuleb ennekõike selgitada välja arvuti otstarve. Mida hakatakse selle arvutiga tegema? Seejärel saab valida välja sobiliku riistvaralise komplekti.
IT taustata tavalisel ettevõtjal ei pruugi olla teadmisi ja kogemusi erinevate firmade poolt pakutavate lahenduste ja võimaluste kohta. Seetõttu on oluline valida seadmed ja juurdekuuluvad lisatarvikud ning tarkvarad kogemustega spetsialisti käest, kes pakub juurde ka hilisemat järelteenindust.

Meie toodete valik on väga lai, peamised kaubamärgid on DELL, LENOVO, SAMSUNG, CANON, HP jt.

Lisaks pakume partneritele arvutite renditeenust, kus on võimalik saada arvutikomplekt sõltuvalt riist- ja tarkvarast kasutusse väga väikeste kuludega, alates 35€/kuus.

Serverid ja serverihooldus

Serverid

Server on arvutisüsteem, mis pakub teatud infoteenust sellega ühendatavatele klientidele. Näiteks võime tuua: e-postiserver, dokumendiserver, domeeniserver, VPN-server, andmebaasiserver (MS SQL, MySQL, Oracle jt) jms. E-postiserver (MS Exchange, Postfix) vahendab e-kirju saatja ja saaja vahel ning kontrollib spämmi ja viiruste sisaldust. Dokumendiserver e. failiserver pakub failide jagamise võimalusi erinevatele töögruppidele või kasutajatele.
Serverid võivad olla ühes võimsas seadmes virtuaalsetena koos või eraldi iseseisvate seadmetena. Millist serverlahendust eelistada, kas virtuaalseid servereid või iseisvaid servereid. Mida eelistada? – need on IT-süsteemi olulised küsimused, mille parimat ja optimaalseimat lahendust oskame pakkuda.
Serverid võivad pakkuda oma teenuseid erinevate ühendusviiside kaudu, töötades alati arvutivõrgu kaudu.
Riistvaralised nõudmised erinevatele serverile sõltuvad konkreetse serveri rakendustest. Serverid võivad sisaldada kiireid ja suurema mahutavusega spetsiaalseid serverite SAS, SATA, SSD kõvakettaid RAID-lahenduses ja mitut toiteplokki elektrikatkestuste vältimiseks.
Serverites on kasutusel spetsiaalne serveritarkvara nt. WINDOWS SEVRER 2012, 2016 või erinevad LINUX-i distributsioon.

Pakume erinevaid servereid suurimatelt tootjatelt DELL ja HP.

Terminalserver

Terminalserver (kaugtöölaud)

Terminalserver on nö. virtuaalne kaugarvuti, kuhu logitakse sisse kohalikust arvutist kasutades kaugtöölaua ühenduse teenust. Oleme teinud esimese terminallahenduse aastal 2002. Üheaegselt saab sellisesse serverisse logida mitukümmend kasutajat.
Terminalserveri puhul on kasutatavate rakenduste arvutusvõimsus serveri protsessorite, mälu ja ketaste teha ning seega on ta kõige säästlikum lahendus, sest saab kasutada ka näiteks 100 protsessorit.
Kettavabade tööjaamade (ThinCLient) protsessorid ja suured mälud (4-16GB) ei ole sel juhul üldse tähtsad, vaid kogu nõudlus on suunatud serverile üle arvutivõrgu. Kus on tähtis ainult võrgu ja ketaste läbilaskevõime ja vastupidavus, siin on tegu praktiliselt tavaliste lauaarvutitega mille kõvakettad on asendatud keskserveri ketastega üle võrgu.
Terminalserveril töötamise eeliseks on võimalus kasutada ühendamiseks MAC, Android vms. seadet ja tunda nagu oleksite ühendatud tavalise WINDOWS lauaarvutiga.
Samas igal asjal on omad miinused, nt. multimeediarakenduste kasutamine, kuid peamise moodustab hind. Terminalserveri hinna moodustavad riistvara, tarkvara (Windows Server, MS Office) ja erinevad CAL litsentsid.
Terminalserveriga kaugtöölaua lahendust saab suurepäraselt kasutada ka MAC OS ja Android seadmetega.

Hooldusteenuste hinnapäring

Täpsema infopäringu saamiseks palume täita allolevad väljad.
Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Invalid Input
Turvakontroll puudub
Partnerid
Lenovo
Home Icon 2
Home Icon 3
Home Icon 4
Home Icon 5
Home Icon 6
joomla
ms
apple
android

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Offcanvas