Miks Windows 10?

MICROSOFT WINDWOS 10

Kui täiendate versioonile Windows 10, saate endale täiesti uue ja täiustatud Windowsi.  Peagi saate aru, et Windows 10 on Windowsi kasutajatele tuttav, kuid palju isikupärasem, ja sisaldab kõiki opsüsteemi Windows 7 ja 8 lemmikasju, kuid täiesti uuel tasemel. 

list checkboxStart-nupp on tagasi ja paremana kui varem. Ei saa üle ega ümber: Start-nupp on tagasi ja paremana kui varem. Microsoft on oma saatuslikust veast selgelt aru saanud ja taastanud nupu, mis meile kõigile nii armsaks on saanud. Kõik tavakasutajale esmavajalik on toodud Start-nimekirja ja kui nimekirjast isegi ei leia otsitavat faili, kausta või rakendust, tarvitseb vaid klaviatuuril selle nime kirjutama hakata, et see üles leida.

list checkboxKoos opsüsteemi Windows 10 saate täiesti uue brauseri Microsoft Edge, mis võimaldab kirjutada või teha märkmeid otse veebilehtedele ja jagada neid lihtsalt sõprade, pere ja töökaaslastega.  Nüüd saab häirimatult veebiartikleid lugeda ja salvestada lemmiklehed hilisemaks vaatamiseks. 

list checkboxKui täiendate versioonile Windows 10, töötavad teie rakendused suurepäraselt kõigis režiimides ja kõigis seadmetes.  Tutvuge Microsofti poes paljude suurepäraste seadmetega, mis on spetsiaalselt mõeldud opsüsteemile Windows.  Näiteks on Surface'i mudelid ideaalne asendus sülearvutile, sest neis on ühendatud tahvelarvuti välimus ning personaalarvuti funktsioonid.  Opsüsteemiga Windows 10 töötava Surface'i kasutamine on veelgi parem. 

list checkboxWindows 10 teeb seadme kasutamise ja sellega suhtlemise suurepäraseks nii mängimisel kui ka töötamisel.  Windows 10 standardpaketti kuuluvad suurepärased rakendused: meiliprogramm, kalender, muusika, video ja kaardid. Andmete varundamiseks saate kasutada OneDrive'i. 

list checkboxKui olete juba Windowsi kasutaja, siis saate versioonitäienduse Windows 10, mis sisaldab  kõige uuemaid Windowsi tehnoloogiaid.  Külastage Microsofti poodi ja ostke Windows 10 kohe täna.

Opsüsteemi Windows 10 versioonitäiendust pakutakse ainult teatud seadmetele, mis töötavad opsüsteemidega Windows 7 ja Windows 8.1, sh teil juba olemasolevad seadmed.  Kehtivad mõned nõuded riist- ja tarkvarale, funktsioonide saadavus võib sõltuda seadmest ja turust.  Opsüsteemi Windows 10 versioonitäienduse saadavus opsüsteemiga Windows Phone 8.1 töötavatele seadmetele sõltub seadme tootjast ja mobiilsideteenuse pakkujast.  Seadmed peavad olema ühendatud Internetti ja lubatud peab olema funktsioon Windows Update.  Nõutavad on Windows 7 SP1 ja Windows 8.1 Update.  Mõned väljaanded on välistatud: Windows 7 Enterprise, Windows 8/8.1 Enterprise ja Windows RT/RT 8.1. Aktiivset tarkvarakindlustust ja hulgilitsentsi omavatele klientidele tehakse pakkumine täiendamiseks opsüsteemi Windows 10 ettevõtteversioonile väljaspool käesolevat pakkumist.  Ühilduvuse kontrollimiseks ja muu olulise teabe saamiseks installimise kohta vt seadme tootja veebisaiti ja opsüsteemi Windows 10 spetsifikatsioonide lehte.  Edaspidi võidakse versioonitäiendusele rakendada lisanõudeid.

ALLIKAS : MICROSOFT

Prindi

ITHOOLDUS EESTI OÜ

Reg.nr. 10250525
KMKR Nr: EE100225950
Tehnika 3,
51006 Tartu, Eesti

Swedbank
IBAN: EE632200221017995424

Avatud / Suletud

Esmaspäev - Neljapäev
9.00 - 16.00
Laupäev - Suletud
Pühapäev - Suletud

Kontaktid

Seadmete ja teenuste müük

+372 601 6464
+372 50 20 212

Arvutihooldus ja teenindus

+372 641 4883
+372 51 00 345

E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.